t18 cinkuota skarda akcija t18 spalvota skarda akcija cerpiu imitacijos skarda akcija falc profilio klasikine stogo danga akcija matine cerpiu imitacija akcija matine cerpiu imitacija akcija lygi cinkuota skarda akcija akcija lygi spalvota skarda 20 akcija lietvamzdziams monier stogo cerpes -superkaina lietaus nuvedimo sistema onduline bituminiai banguoti lakstai-akcija guttanit bituminis siferis akcija skardos lankstymas kaina banguota pvc stogo danga- akcija trapecine pvc stogo danga- akcija prilydoma stogo danga akcija eternit-akcija bitumines cerpeles akcija Sudedamieji laiptai BALIO stogo langai stoglangiu akcija kaina velux stoglangiai fakro stoglangiai optilight stogo langas 78x118 optilight stogo langas 78x140

Stogo plėvelės

STOGO PLĖVELĖS Monier Čerpės

Drėgmė yra didžiausias namo priešas, padarantis daugiausiai žalos. Todėl labai svarbu, kad namas galėtų „kvėpuoti“. „Kvėpuojantis“ namas leidžia iš vidaus išgaruoti drėgmei ir kartu apsaugo nuo lietaus ir vėjo, panašiai kaip šiuolaikiškas slidinėjimo kostiumas. Čia svarbią funkciją atlieka Monier siūlomos stogo plėvelės.

Stogo paskirtis – kad name būtų sausa ir tylu. Stogas turi apsaugoti namą nuo liūčių, stiprių vėjų ir kitų gamtos stichijų. Bet drėgmė patenka ne tik iš išorės. Daug drėgmės susidaro namo viduje prausiantis, gaminant maistą ar kvėpuojant. Dalis drėgmės pašalinama per ventiliacinę sistemą, tačiau likusi dalis gali pakenkti.

NAUJOS KARTOS DIFUZINĖ ARBA „KVĖPUOJANTI“ PLĖVELĖ

Difuzinė stogo plėvelė „kvėpuoja“ kaip šiuolaikiniai sportiniai rūbai – išleidžia kūno išskiriamą drėgmę ir efektyviai apsaugo nuo lietaus. Kurdami naujos kartos stogo plėvelę, mes naudojame tokią pačią technologiją ir keliame aukščiausius reikalavimus kokybei ir ilgaamžiškumui.

SAUGI STOGO PLĖVELĖ

Plėvelė atitinka atliekamo atsparumo testo reikalavimus, todėl su šia medžiaga ypač saugu ir patogu dirbti ant stogo. Be to, ji lengva ir nesunkiai pjaustoma. Taigi šis sprendimas padeda paspartinti stogo dengimo procesą ir pagerinti kokybę.

ANTIKONDENSACINĖ, ARBA „NEKVĖPUOJANTI“, STOGO PLĖVELĖ

Antikondensacinės plėvelės dažniausiai naudojamos neapšiltintoms stogo konstrukcijoms. Klojant šią plėvelę, tarp apšiltinimo medžiagos ir plėvelės turi būti išlaikytas oro tarpas, kad iš pastato išsiskirianti drėgmė būtų nukreipta į lauko pusę. Monier sukūrė lanksčias, lengvai formuojamas ir ekonomiškas stogo plėveles.

PRIEDAI PRIEDAI Monier Čerpės kaina akcija

DIVOROLL TOP RU STOGO PLĖVELĖS Monier

DIVOROLL TOP RU STOGO PLĖVELĖS Monier

Aukščiausios kokybės keturlsuoksnė difuzinė plėvelė su dviem klijuojamais kraštais. Ilgaamžė medžiaga, atspari mechaniniams pažeidimams ir medinių konstrukcijų impregnavimo medžiagų poveikiui. Naudojama apšiltintiems stogams, klojama ant ištisinio pakloto arba gegnių. Taip pat tinka neapšiltintiems stogams. Lengvai ir greitai montuojama, taip mažėja stogo įrengimo kaštai.

INFORMACIJA APIE PRODUKTĄ

Spalva: Pilka/juoda
Rulono plotis: 1,5 m
Rulono ilgis: 50 m
Svoris: 210 ± 8 g/m²
Atsparumas ugniai: E klasė
Atsparumas vandeniui: W1 klasė
Vandens išgarinimo koeficientas (Sd): 0,03 ± 0,01 m
Stipris plėšimui išilgai: 520 ± 30 N/50 mm
Stipris plėšimui skersai: 460 ± 30 N/50 mm
Atsparumas pradūrimui vinimi: 450 ± 30
Atsparumas šalčiui: -25 °C
Vandens stulpas: >3.000 mm
Atsparumas UV: 4 mėnesiai
Darbo temperatūras: -40 iki +80 °C

DIVOROLL UNIVERSAL 2S STOGO PLĖVELĖS

DIVOROLL UNIVERSAL 2S STOGO PLĖVELĖS Monier

Ketrusluoksnė armuota difuzinė plėvelė su 2 klijuojamais kraštais. Dėl armavimo tinklelio ir neslidaus paviršiaus daug lengviau ir greičiau kloti ant stogo. Tai ilgaamžis produktas, atsparus mechaniniams pažeidimams ir medinių konstrukcijų impregnavimo medžiagų poveikiui. Ši plėvelė dažniausiai naudojama apšiltintiems stogams, klojant ją ant ištisinio pakloto arba gegnių, tačiau tinka ir neapšiltintų stogų sprendimams.

INFORMACIJA APIE PRODUKTĄ

Spalva:
Rulono plotis: 1,5 m
Ilgis: 50 m
Rulono plotas: 75 m2
Svoris: 160 g/m2
Stipris tempiant išilgai: 450 N/50 mm
Stipris tempiant skersai: 400 N/50 mm
Atsparumas pradūrimui vinimi išilgai: 360 N/50 mm
Atsparumas pradūrimui vinimi išilgai skersai: 320 N/50 mm
Atsparumas vandeniui: W1
Degumo klasė: 4 mėnesiai: E
Atsparumas UV spinduliams: 4 mėnesiai
Atsparumas temperatūrai: -40 ⁰C iki +80 ⁰C
Vandens stulpas: ≥3000 mm

DIVOROLL PRO+ STOGO PLĖVELĖS Monier

DIVOROLL PRO+ STOGO PLĖVELĖS MonierVokietijoje pagal moderniausią technologiją gaminama trisluoksnė plėvelė Divoroll PRO+, kurios sluoksniai tarpusavyje suklijuojami specialių klijų pagalba, kas suteikia jai gerą tamprumą ir atsparumą plėšimui.
Ji puikiai tiks ir naujiems, ir renovojamiems stogams, visų tipų stogo dangoms (čerpėms, beasbestiniam šiferiui, skardai ir t.t.). Tai pat gali būti naudojama kaip sienų vėjo izoliacija.

INFORMACIJA APIE PRODUKTĄ

Ilgis: 50 m;
Plotis: 1,5 m
Rulono plotas: 75 m2;
Svoris: 110 g/m2;
Atparumas Ugniai: E
Atsparumas vandens prasigėrimui: W1;
Vandens išgarinimo koeficientas (Sd): 0,02 m;
Stipris plėšimui, Išilginiam: 220 N/50 mm
Stipris plėšimui, Skersiniam: 190 N/50 mm
Atsparumas pradūrimui vinimi, Išilginiam, 170 N/50 mm
Atsparumas pradūrimui vinimi, Skersiniam, 140 N/50 mm
Vandens stulpas: ≥2000 mm;
UV atsparumas: 4 mėnesiai;
Darbo temperatūra: -40 ⁰C iki +80 ⁰C

SPANFLEX STOGO PLĖVELĖS Monier

SPANFLEX STOGO PLĖVELĖS MonierTai aukščiausios kokybės vėjui ir drėgmei atspari, ruloninė antikondensacinė plėvelė iš polipropileno.

Nekvėpuojanti, su drėgmę sugeriančiu plaušeliu. Dėl specialios 4 sluoksnių struktūros medžiaga yra tvirta ir atspari.

INFORMACIJA APIE PRODUKTĄ

Rulono plotis: 1,5 m;
Ilgis: 50 m;
Rulono svoris: 9,75 kg;
Svoris: 130 g/m²;
Stipris tempiant išilgai: 1000 N/5 cm;
Stipris tempiant skersai: 700 N/5 cm;
Atsparumas vandeniui: 3000 mm;
Degumo klasė: B2/klasė E;
Atsparumas UV spinduliams: >=4;
Atsparumas temperatūrai: -40 °C/ +80°C;
Garantija: 15 m;
Naudojimas: Tinka visų tipų neapšiltintiems stogams